Evo nam i poklona - B.BRAUN kao donatori

Upravo u ovo predblagdansko vrijeme, vrijeme darivanja, u životu našeg doma pojavili su se donatori dobrog srca, s hrpom vrijednih poklona. Radi se o tvrtki B.Braun i njihovom humanitarnom projektu "B.Braun pomaže djeci".

B. Braun je kompanija sa sjedištem u Melsungenu (SR Njemačka), prisutna u više od 50 zemalja svijeta, a zapošljva preko 43.000 zaposlenika. Jedan je od vodećih svjetskih proizvođača medicinskih proizvoda i lijekova koji se svakodnevno koriste na odjelima anestezije, intenzivne medicine, kardiologije, kirurgije i hitne medicine.

U sklopu svoje dobrotvorne akcije, drugu godinu za redom, doniraju 100.000 kuna kao pomoć djeci. Prošle godine usrećili su i olakšali život mališanima u četiri dječja doma, a ove godine odlučili su se za četiri učenička doma. Jedan od tih domova je i naš, Učenički dom Pula.

U slopu donacije darovali su nam, u skladu s našim potrebama:

• Plazma TV Philips
  • 2 kompjutora, s monitorima, zvučnicima i ostalom pripadajućom opremom
  • JVC radio CD
  • printer/skener/kopirka CANON
  • kopirni aparat CANON
  • usisivač Elektrolux
  • digitalna vaga
  • 2  teniska reketa HEAD
  • Aku bušilica BOSCH
  • Planetarna mješalica
  • USB stikove

Još uvijek nam nije jasno kako smo baš mi bili te sreće da budemo u društvu odabranih!!!

U svakom slučaju, sve nas je to jako obradovalo! PUNO, PUNO HVALA!!!

Ova će nam donacija biti motiv da budemo još bolji, kreativniji, kvalitetniji i humaniji, da i mi, kad god smo ili budemo u mogućnosti, učinimo nešto dobro za drugoga, da pomognemo, razumijemo i razveselimo druge, kao što su ovom prilikom drugi razveselili nas. Još jednom PUNO HVALA I PUNO SREĆE I USPJEHA B.BRAUNU I NJEGOVIM DJELATNICIMA.

Naše nove prijatelje pozivamo da nas posjete, kad god im se za to pruži prilika. Biti će nam dragi gosti!

objavio: Ines Maurović   datum: 12. 12. 2012.